Kā pokerā darbojas apdrošināšana

Lai gan daudzi spēlētāji ir pārliecināti, ka blekdžeks ir vienīgā kazino spēle kurai ir pieejama apdrošināšana, tā nebūt nav. Jūs varētu būt pārsteigts, uzzinot, ka pokeram ir arī apdrošināšana. Turklāt tiešsaistes spēlē tagad arī tiek piedāvāta pokera apdrošināšana. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā darbojas pokera apdrošināšana, noteikti turpiniet lasīt šos pārskatu.

Garantējiet laimestus ar visaptverošām rokām

Ja jūs esat spēlējis pokeru online kādu izmērāmu laiku un vēl neesiet guvis ievērojamus rezultātus, apdūšināšana lieki noderēs. Apdrošināšana ir veids, kas garantēt, ka jūs kaut ko iegūsit no spēcīgas pokera kombinācijas. Šī opcija ir pieejama all-in hand laikā. Diemžēl lielākā daļa naudas spēļu un pokera turnīru nedod jums iespēju izdarīt šo izvēli. Tas ir pieejams tikai noteiktos apstākļos. Apdrošināšanu pieejama, ja piedalāties privātā naudas spēlē. Pirms to darīt, jums ir jāzina, kā tas darbojas.

Pamatkoncepcija ir tāda, ka jūs varat apdrošināt visu par savu akciju.

Šeit ir piemērs:

  • Jūs un vēl viens spēlētājs esat pre-flop. Katla vērtība ir 100 $.
  • Jūs esat 70% favorīts (70% akciju), lai uzvarētu izspēli. Jūs prasāt apdrošināšanu.
  • Ja jūs laimējat banku, jūs paņemat 70$ un maksājat otram spēlētājam 30$ par viņa paša kapitālu.
  • Ja jūs zaudējat, otrs spēlētājs iekasē 30 $ un maksā jums 70 $ apdrošināšanā.
  • Jūs saņemat vienādu summu neatkarīgi no tā, vai uzvarat vai zaudējat. Vienīgā atšķirība ir tā vai jūs saņemat 70$ no bankas vai ar apdrošināšanas palīdzību.

Apdrošināšana nemaina jūsu izredzes laimēt. Tā tikai nodrošina, ka jums tiek samaksāta summa, kas vienāda ar jūsu ilgtermiņa paredzamo vērtību.

Ieiešana tiešsaistes pokera pasaulē

Gadiem ilgi daži ir domājuši, kāpēc online pokera vietnes neievieš apdrošināšanu. Galu galā šajās vietnēs ir programmatūra, kas ļauj viegli veikt šīs opcijas aprēķinus. Tad notika pagrieziena punkts un apdrošināšana tika izstrādāta. All-in Cash Out unikālā lieta ir tā, ka tas nav darījums starp diviem vai vairākiem spēlētājiem. Tā vietā tā ir vienošanās starp spēlētāju un māju, tāpat kā ar blekdžeku. Pieņemot, ka otrs spēlētājs neizvēlas arī All-in Cash Out, viņam tiks samaksāts atkarībā no izspēles veida.

Vai apdrošināšana ir labs piedāvājums?

Ne visas pokera vietnes piedāvā apdrošināšanu, bet ir paredzēts, ka tiešsaistes pokera vietnes galu galā pieņems šo apdrošināšanu. Tā ir lieliska koncepcija, kurai vajadzētu izraisīt spēlētāju interesi. Galvenā pokera apdrošināšanas priekšrocība ir tā, ka tā samazina dispersiju. Jums nav jāuztraucas par sliktu kombināciju, ja jūsu roka ir apdrošināta.

Tikmēr pretinieks ar mazāku kombināciju var garantēt sev laimestu no bankas. Viņi īpaši atzinīgi novērtēs šo ideju, ja mazāka izmaksa garantēs viņiem peļņu, uzskaitot gājienus un citu spēlētāju likmes.

Vienīgais trūkums ir tas, ka māja saņem darbību. Pārsvarā tas ir 1% no jebkura ņēmēja kapitāla. Šī summa īstermiņā var šķist maza. Bet tas ir piemērots ikvienam, kurš reģistrē lielu apjomu. Lielākā daļa nopietnu spēlētāju nebūs sajūsmā, atdodot 1% no sava EV pokera vietnei.

Secinājums

Pokera apdrošināšana nav jauns jēdziens. Tomēr tas noteikti varētu pieaugt tagad, kad tas būs pieejams visās tiešsaistes spēlēs. PokerStars ir kļuvusi par pirmo vietni, kas piedāvā apdrošināšanu. Viņu All-in Cash Out opcija ir darījums starp spēlētāju un māju, saskaņā ar kuru pēdējais paņem 1% pašu kapitāla roku apdrošināšanai.

Šī situācija darbojas nedaudz savādāk nekā apdrošināšana privātajās naudas spēlēs. Mājas spēlēs spēlētāji savā starpā vienojas.

Cerība ir, ka vairāk tiešsaistes pokera vietņu izmantos šo funkciju. Lielāka konkurence varētu samazināt maksu par pokera apdrošināšanu kopumā. Lai arī visās online pokera spēlēs šī apdrošināšana vēl nav pieejama, tomēr šobrīd ir patīkami redzēt, ka vismaz dažas vietnes piedāvā šādu pokera apdrošināšanu. Daudzi spēlētāji novērtēs iespēju garantēt laimestus gadījumā, ja viņi cietīs sliktu sitienu ar labām kārtīm. Ja vēlaties uzzināt vairāk par pašu pokera spēli, ar to iespējams iepazīties šeit