Privātuma politika

Spēkā stāšanās datums – 2022. gada 3. aprīlis

Laipni lūdzam baltikums-online.lv (“Vietne”). Mēs saprotam, ka privātums tiešsaistē ir svarīgs mūsu vietnes lietotājiem, jo ​​īpaši, veicot uzņēmējdarbību. Šis paziņojums regulē mūsu privātuma politiku attiecībā uz tiem Vietnes lietotājiem (“Apmeklētāji”), kuri apmeklē, neveicot darījumus, un Apmeklētājiem, kuri reģistrējas, lai Vietnē veiktu darījumus un izmanto dažādus pakalpojumus, ko piedāvā (kopā “Pakalpojumi”). (“Pilnvarotie klienti”).

“Personu identificējoša informācija”

attiecas uz jebkuru informāciju, kas identificē vai var tikt izmantota, lai identificētu, sazinātos vai atrastu personu, uz kuru šī informācija attiecas, tostarp, bet ne tikai, vārds, adrese, tālruņa numurs, faksa numurs, e-pasta adrese, finanšu profili, sociālā apdrošināšana. numuru un kredītkartes informāciju. Personu identificējošā informācija neietver informāciju, kas tiek savākta anonīmi (tas ir, bez individuālā lietotāja identifikācijas), vai demogrāfisko informāciju, kas nav saistīta ar identificētu personu.

Kāda personu identificējoša informācija tiek vākta?

Mēs varam vākt lietotāja profila pamatinformāciju no visiem mūsu apmeklētājiem. Mēs ievācam šādu papildu informāciju no mūsu Pilnvarotajiem klientiem: Pilnvaroto klientu vārdi, adreses, tālruņu numuri un e-pasta adreses, uzņēmuma veids un lielums, kā arī reklāmas krājumu veids un apjoms, ko Pilnvarotais klients plāno iegādāties vai pārdot.

Kādas organizācijas vāc informāciju?

Papildus mūsu tiešai informācijas vākšanai mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji (piemēram, kredītkaršu uzņēmumi, klīringa iestādes un bankas), kas var sniegt tādus pakalpojumus kā kredīta, apdrošināšanas un darījuma pakalpojumi, var vākt šo informāciju no mūsu apmeklētājiem un pilnvarotajiem klientiem. Mēs nekontrolējam, kā šīs trešās puses izmanto šādu informāciju, taču mēs lūdzam tās atklāt, kā tās izmanto personisko informāciju, ko tām sniedz no apmeklētājiem un pilnvarotajiem klientiem. Dažas no šīm trešajām personām var būt starpnieki, kas darbojas tikai kā saites izplatīšanas ķēdē un neuzglabā, nesaglabā un neizmanto tām sniegto informāciju.

Kā vietne izmanto personu identificējošu informāciju?

Mēs izmantojam Personu identificējošu informāciju, lai pielāgotu Vietni, sniegtu atbilstošus pakalpojumu piedāvājumus un izpildītu pirkšanas un pārdošanas pieprasījumus Vietnē. Mēs varam nosūtīt Apmeklētājiem un Pilnvarotajiem klientiem e-pasta ziņojumus par izpētes vai pirkšanas un pārdošanas iespējām Vietnē vai informāciju, kas saistīta ar Vietnes priekšmetu. Mēs varam izmantot arī personu identificējošu informāciju, lai sazinātos ar apmeklētājiem un pilnvarotajiem klientiem, atbildot uz konkrētiem jautājumiem vai sniegtu pieprasīto informāciju.

Ar ko informāciju drīkst kopīgot?

Personu identificējoša informācija par pilnvarotajiem klientiem var tikt kopīgota ar citiem Pilnvarotajiem klientiem, kuri vēlas novērtēt iespējamos darījumus ar citiem Pilnvarotajiem klientiem. Mēs varam koplietot apkopotu informāciju par mūsu apmeklētājiem, tostarp mūsu apmeklētāju un pilnvaroto klientu demogrāfiskos datus, ar mūsu saistītajām aģentūrām un trešo pušu piegādātājiem. Mēs piedāvājam arī iespēju “atteikties” no informācijas saņemšanas vai no mūsu vai jebkuras aģentūras, kas darbojas mūsu vārdā, saziņas ar mums.

Kā tiek glabāta personu identificējoša informācija?

Personu identificējošā informācija, ko apkopojusi, tiek droši glabāta un nav pieejama trešajām pusēm vai darbiniekiem, izņemot iepriekš norādīto izmantošanu.

Kādas izvēles iespējas ir pieejamas Apmeklētājiem attiecībā uz informācijas vākšanu, izmantošanu un izplatīšanu?

Apmeklētāji un pilnvarotie klienti var atteikties no nevēlamas informācijas saņemšanas no mums un/vai mūsu pārdevējiem un saistītajām aģentūrām vai ar mums sazināties, atbildot uz e-pastiem, kā norādīts, vai sazinoties ar mums pa

Sīkdatnes

Sīkdatne ir informācijas virkne, ko vietne saglabā apmeklētāja datorā un ko apmeklētāja pārlūkprogramma nodrošina vietnei katru reizi, kad apmeklētājs atgriežas.

Vai vietnē tiek izmantotas sīkdatnes?

Sīkdatnes tiek izmantotas dažādu iemeslu dēļ. Mēs izmantojam sīkfailus, lai iegūtu informāciju par mūsu Apmeklētāju vēlmēm un viņu izvēlētajiem pakalpojumiem. Mēs arī izmantojam sīkfailus drošības nolūkos, lai aizsargātu mūsu Pilnvarotos klientus. Piemēram, ja ir pieteicies Pilnvarotais klients un vietne netiek izmantota ilgāk par 10 minūtēm, mēs automātiski izslēdzam Pilnvaroto klientu. Apmeklētājiem, kuri nevēlas, lai savos datoros tiktu ievietotas sīkdatnes, pirms lietošanas ir jāiestata pārlūkprogrammas, lai tās atteiktu sīkdatnes, kā arī trūkums, ka atsevišķas vietnes funkcijas var nedarboties pareizi bez sīkfailu palīdzības.

Sīkdatnes, ko izmanto mūsu pakalpojumu sniedzēji

Mūsu pakalpojumu sniedzēji izmanto sīkfailus, un šīs sīkdatnes var tikt saglabātas jūsu datorā, kad apmeklējat mūsu vietni. Plašāku informāciju par to, kuras sīkdatnes tiek izmantotas, varat atrast mūsu sīkdatņu informācijas lapā.

Kā tiek izmantota pieteikšanās informācija?

izmanto pieteikšanās informāciju, tostarp, bet ne tikai, IP adreses, interneta pakalpojumu sniedzējus un pārlūkprogrammu veidus, lai analizētu tendences, administrētu vietni, izsekotu lietotāja pārvietošanos un lietošanu un apkopotu plašu demogrāfisko informāciju.

Kuriem partneriem vai pakalpojumu sniedzējiem ir piekļuve Vietnes apmeklētāju un/vai pilnvarotu klientu personu identificējošai informācijai?

ir noslēdzis un turpinās noslēgt partnerattiecības un citas saistības ar vairākiem pārdevējiem. Šādiem pārdevējiem var būt piekļuve noteiktai personu identificējošai informācijai, jo viņiem ir jāzina pamatojums Pilnvaroto klientu pakalpojumu atbilstības novērtēšanai. Mūsu privātuma politika neaptver šīs informācijas vākšanu vai izmantošanu. Personu identificējošas informācijas izpaušana, lai ievērotu likumu. Mēs izpaudīsim personu identificējošu informāciju, lai izpildītu tiesas rīkojumu vai pavēsti, vai tiesībaizsardzības iestādes lūgumu sniegt informāciju. Mēs arī izpaudīsim Personu identificējošu informāciju, ja tas ir pamatoti nepieciešams, lai aizsargātu mūsu Apmeklētāju un Pilnvaroto klientu drošību.

Kā vietne aizsargā personu identificējošu informāciju?

Visi mūsu darbinieki ir iepazinušies ar mūsu drošības politiku un praksi. Mūsu apmeklētāju un pilnvaroto klientu personu identificējošā informācija ir pieejama tikai ierobežotam skaitam kvalificētu darbinieku, kuriem ir piešķirta parole, lai piekļūtu informācijai. Mēs regulāri auditējam savas drošības sistēmas un procesus. Sensitīva informācija, piemēram, kredītkaršu numuri vai sociālās apdrošināšanas numuri, tiek aizsargāta ar šifrēšanas protokoliem, kas ir ieviesti, lai aizsargātu internetā nosūtīto informāciju. Lai gan mēs veicam komerciāli saprātīgus pasākumus, lai uzturētu drošu vietni, elektroniskā saziņa un datubāzes ir pakļautas kļūdām, manipulācijām un ielaušanās gadījumiem, un mēs nevaram garantēt vai garantēt, ka šādi notikumi nenotiks un mēs nebūsim atbildīgi pret Apmeklētājiem vai Pilnvarotajiem klientiem par jebkuriem šādiem gadījumiem.

Kā apmeklētāji var labot jebkādas neprecizitātes Personu identificējošā informācijā?

Apmeklētāji un Pilnvarotie klienti var sazināties ar mums, lai atjauninātu personiski identificējamu informāciju par viņiem vai labotu visas neprecizitātes, nosūtot mums e-pastu uz

Vai apmeklētājs var dzēst vai deaktivizēt Vietnē savākto personu identificējošo informāciju?

Mēs nodrošinām Apmeklētājiem un Pilnvarotajiem Klientiem mehānismu Personu identificējamās informācijas dzēšanai/deaktivizēšanai no Vietnes datu bāzes, sazinoties. Tomēr dublējumkopiju un dzēšanas ierakstu dēļ, iespējams, nav iespējams izdzēst Apmeklētāja ierakstu, nesaglabājot daļu atlikušās informācijas. Personai, kura pieprasa deaktivizēt personu identificējošu informāciju, šī informācija tiks funkcionāli dzēsta, un mēs nekādā veidā nepārdosim, nepārdosim un neizmantosim ar šo personu saistītu personu identificējošu informāciju.

Jūsu tiesības

Šīs ir apkopotas tiesības, kas jums ir saskaņā ar datu aizsardzības likumu

Tiesības piekļūt
Tiesības uz labošanu
Tiesības uz dzēšanu
Tiesības ierobežot apstrādi
Tiesības iebilst pret apstrādi
Tiesības uz datu pārnesamību
Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei
Tiesības atsaukt piekrišanu

Kas notiek, ja mainās privātuma politika?

Mēs informēsim savus Apmeklētājus un Pilnvarotos klientus par izmaiņām mūsu privātuma politikā, ievietojot šādas izmaiņas Vietnē. Tomēr, ja mēs mainām savu privātuma politiku tādā veidā, kas var izraisīt Personu identificējošas informācijas izpaušanu, kuru Apmeklētājs vai Pilnvarotais klients iepriekš ir pieprasījis neizpaust, mēs sazināsimies ar šādu Apmeklētāju vai Pilnvaroto klientu, lai ļautu šādam apmeklētājam vai Pilnvarotajam klientam novērst šāda izpaušana.

Saites:

satur saites uz citām tīmekļa vietnēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, noklikšķinot uz vienas no šīm saitēm, jūs pārejat uz citu vietni. Mēs iesakām izlasīt šo saistīto vietņu paziņojumus par konfidencialitāti, jo to konfidencialitātes politikas var atšķirties no mūsu.